Teksty / Texts

Wybierz interesujące cię słowo pisane

JLFS rekomenduje

Jako entuzjasta sztuki wysokiej, średniej oraz całkiem płaskiej, JLFS często wypowiada się na temat artystów i postaci, które zrobiły na nim wrażenie. Na tej stronie znajdziecie rekomendowanych przez niego twórców i ułożone przez niego playlisty.

Od 2020 JLFS raz w miesiącu rozsyła do zapisanych osób gazetki, w których prócz informacji na temat tego nad czym pracuje lub co planuje często rozpisuje się na losowe tematy. Przeczytaj wybrane fragmenty (i zapisz się kiedy zechcesz!)

Gazetka niszowa

Czy To Wszystko?

Przez pewien czas JLFS prowadził bloga o nazwie “Czy To Wszystko”? W którym po raz pierwszy odkryliśmy, że interesuje go wszystko. W roku 2015 blog zakończył działalność, ale jego treść pozostaje nadal dostępna ku waszej niezmiernej satysfakcji.

JLFS tworzy krótkie historyjki obrazkowe w celu humorystycznym. W tym miejscu zamieszcza pewną ich porcję. Historyjki nie zawsze są właściwe dla osób w każdym wieku.

Szarady i anagramy

Czy wiesz że JLFS prowadził konto na instagramie poświęcone wyłącznie anagramom? Jako fan gier słownych, szarad, anagramów i palindromów JLFS wciąż tworzy nowe zagadki – a tu zamieszcza niektóre z nich.

Sklepik / Bookshop

Gazetka z Gwiazd - odcinki 1-12 (2020)

Gazetka Niszowa - odcinki 13-24 (2021)

Gazetka Niszowa - odcinki 25-36 (2022)

Zbiory gazetek

Powieści / Novels

Może kiedyś / Maybe someday